User not logged   
go to cart
in the cart: 0 items  
  log in here!   in value: 0,00 CZK 
Loading

Kazetová těsnění a těsnící jednotky SKF

Kazetová těsnění jsou určena pro náročné provozní podmínky, např. pro terénní auta a zemědělské a stavební stroje, které pracují v drsných prostředích. Tato těsnění však zvyšují složitost konstrukce těsnění ve srovnání se standardním utěsněním.
Tvar kazetových těsnění zajišťuje optimální ochranu proti vodě, prachu a blátu i jiným hrubým nečistotám. Této zvýšené ochrany je dosaženo spojením speciálních radiálních a axiálních těsnicích břitů s axiálními a radiálními pouzdry. Kazetová těsnění odstraňují nutnost opravit povrch hřídele při výměně ložiska.
Kazetová těsnění SKF jsou přizpůsobena konkrétním požadavkům zákazníků na montáž, jakož i skutečným provozním podmínkám.

Kazetová těsnění MudBlock představují novou generaci radiálních hřídelových těsnicích jednotek, které byly speciálně vyvinuty pro silně namáhaná uložení a náročné provozní podmínky.

Těsnicí jednotky Scotseal jsou těsnicí prvky, které jsou přizpůsobeny požadavkům zákazníků. Mají zadržet mazivo a zamezit průniku částic nečistot především do ložisek nábojů kol, hřídelí užitkových a terénních vozidel, jakož i převodovek a diferenciálů.