User not logged   
go to cart
in the cart: 0 items  
  log in here!   in value: 0,00 CZK 
Loading

Lineární vedení SKF

     Stránka obsahuje soubor s označením : lineární vedení SKF.
     V případě zájmu pošlete poptávku na exvalos@exvalos.cz .

OZNAČENÍ
 
LINEÁRNÍ KULIČKOVÁ LOŽISKA
LBCR
LBCR 5 
LBCR 5-LS
LBCR 5-2LS
LBCR 8
LBCR 8-LS
LBCR 8-2LS
LBCR 12A
LBCR 12A-LS
LBCR 12A-2LS
LBCR 16A
LBCR 16A-LS
LBCR 16A-2LS
LBCR 20A
LBCR 20A-LS
LBCR 20A-2LS
LBCR 25A
LBCR 25A-LS
LBCR 25A-2LS
LBCR 30A
LBCR 30A-LS
LBCR 30A-2LS
LBCR 40A
LBCR 40A-LS
LBCR 40A-2LS
LBCR 50A
LBCR 50A-LS
LBCR 50A-2LS
LBCR 60A
LBCR 60A-LS
LBCR 60A-2LS
LBCR 80A
LBCR 80A-LS
LBCR 80A-2LS
 
LBCT
LBCT 12A
LBCT 12A-LS
LBCT 12A-2LS
LBCT 16A
LBCT 16A-LS
LBCT 16A-2LS
LBCT 20A
LBCT 20A-LS
LBCT 20A-2LS
LBCT 25A
LBCT 25A-LS
LBCT 25A-2LS
LBCT 30A
LBCT 30A-LS
LBCT 30A-2LS
LBCT 40A
LBCT 40A-LS
LBCT 40A-2LS
LBCT 50A
LBCT 50A-LS
LBCT 50A-2LS
LBCT 60A
LBCT 60A-LS
LBCT 60A-2LS
LBCT 80A
LBCT 80A-LS
LBCT 80A-2LS
 
LBHT
LBHT 20A
LBHT 20A-LS
LBHT 20A-2LS
LBHT 25A
LBHT 25A-LS
LBHT 25A-2LS
LBHT 30A
LBHT 30A-LS
LBHT 30A-2LS
LBHT 40A
LBHT 40A-LS
LBHT 40A-2LS
LBHT 50A
LBHT 50A-LS
LBHT 50A-2LS
 
LBCD
LBCD 12A
LBCD 12A-LS
LBCD 12A-2LS
LBCD 16A
LBCD 16A-LS
LBCD 16A-2LS
LBCD 20A
LBCD 20A-LS
LBCD 20A-2LS
LBCD 25A
LBCD 25A-LS
LBCD 25A-2LS
LBCD 30A
LBCD 30A-LS
LBCD 30A-2LS
LBCD 40A
LBCD 40A-LS
LBCD 40A-2LS
LBCD 50A
LBCD 50A-LS
LBCD 50A-2LS
 
LBCF
LBCF 12A
LBCF 12A-LS
LBCF 12A-2LS
LBCF 16A
LBCF 16A-LS
LBCF 16A-2LS
LBCF 20A
LBCF 20A-LS
LBCF 20A-2LS
LBCF 25A
LBCF 25A-LS
LBCF 25A-2LS
LBCF 30A
LBCF 30A-LS
LBCF 30A-2LS
LBCF 40A
LBCF 40A-LS
LBCF 40A-2LS
LBCF 50A
LBCF 50A-LS
LBCF 50A-2LS
 
LBBR
LBBR 3 (4 ložiska v sadě)
LBBR 3/HV6 (4 ložiska v s.)
LBBR 3-LS (4 ložiska v sadě)
LBBR 3-2LS (4 ložiska v sadě)
LBBR 3-2LS/HV6 (4 lož. v s.) 
LBBR 4 (4 ložiska v sadě)
LBBR 4/HV6 ( 4 ložiska v s.)  
LBBR 4-LS (4 ložiska v sadě)
LBBR 4-2LS (4 ložiska v sadě)
LBBR 4-2LS/HV6 (4 lož. v s.)
LBBR 5 (4 ložiska v sadě)
LBBR 5/HV6 (4 ložiska v s.)
LBBR 5-LS (4 ložiska v sadě)
LBBR 5-2LS (4 ložiska v sadě)
LBBR 5-2LS/HV6 (4 lož. v s.) 
LBBR 6A
LBBR 6A/HV6
LBBR 6A-LS
LBBR 6A-2LS
LBBR 6A-2LS/HV6
LBBR 8
LBBR 8/HV6
LBBR 8-LS
LBBR 8-2LS
LBBR 8-2LS/HV6
LBBR 10
LBBR 10/HV6
LBBR 10-LS
LBBR 10-2LS
LBBR 10-2LS/HV6
LBBR 12
LBBR 12/HV6
LBBR 12-LS
LBBR 12-2LS
LBBR 12-2LS/HV6
LBBR 14
LBBR 14/HV6
LBBR 14-LS
LBBR 14-2LS
LBBR 14-2LS/HV6
LBBR 16
LBBR 16/HV6
LBBR 16-LS
LBBR 16-2LS
LBBR 16-2LS/HV6
LBBR 20
LBBR 20/HV6
LBBR 20-LS
LBBR 20-2LS
LBBR 20-2LS/HV6
LBBR 25
LBBR 25/HV6
LBBR 25-LS
LBBR 25-2LS
LBBR 25-2LS/HV6
LBBR 30
LBBR 30/HV6
LBBR 30-LS
LBBR 30-2LS
LBBR 30-2LS/HV6
LBBR 40
LBBR 40/HV6
LBBR 40-LS
LBBR 40-2LS
LBBR 40-2LS/HV6
LBBR 50
LBBR 50/HV6
LBBR 50-LS
LBBR 50-2LS
LBBR 50-2LS/HV6
 
LEAS
LEAS 8 A
LEAS 8 B
LEAS 12 A
LEAS 12 B
LEAS 16 A
LEAS 16 B
LEAS 20 A
LEAS 20 B
LEAS 25 A
LEAS 25 B
LEAS 30 A
LEAS 30 B
LEAS 40 A
LEAS 40 B
LEAS 50 A
LEAS 50 B
 
LEBS
LEBS 12 A
LEBS 16 A
LEBS 20 A
LEBS 25 A
LEBS 30 A
LEBS 40 A
LEBS 50 A
 
LPAR
LPAR 5
LPAR 8
LPAR 12
LPAR 16
LPAR 20
LPAR 25
LPAR 30
LPAR 40
LPAR 50
LPAR 60
LPAR 80
 
LPAT
LPAT 12
LPAT 16
LPAT 20
LPAT 25
LPAT 30
LPAT 40
LPAT 50
LPAT 60
LPAT 80
 
LPBR
LPBR 12
LPBR 14
LPBR 16
LPBR 20
LPBR 25
LPBR 30
LPBR 40
LPBR 50
 
LQBR
LQBR 12  
LQBR 12-2LS
LQBR 16 
LQBR 16-2LS
LQBR 20 
LQBR 20-2LS
LQBR 25 
LQBR 25-2LS
LQBR 30 
LQBR 30-2LS
LQBR 40
LQBR 40-2LS
LQBR 50 
LQBR 50-2LS
 
LQCR  
LQCR 8
LQCR 8-2LS
LQCR 12
LQCR 12-2LS
LQCR 16
LQCR 16-2LS
LQCR 20
LQCR 20-2LS
LQCR 25
LQCR 25-2LS
LQCR 30
LQCR 30-2LS
LQCR 40
LQCR 40-2LS
LQCR 50
LQCR 50-2LS
 
LQCT
LQCT 12
LQCT 12-2LS
LQCT 16
LQCT 16-2LS
LQCT 20
LQCT 20-2LS
LQCT 25
LQCT 25-2LS
LQCT 30
LQCT 30-2LS
LQCT 40
LQCT 40-2LS
LQCT 50
LQCT 50-2LS
 
LQCD
LQCD 12 
LQCD 12-2LS
LQCD 16 
LQCD 16-2LS
LQCD 20 
LQCD 20-2LS
LQCD 25 
LQCD 25-2LS
LQCD 30 
LQCD 30-2LS
LQCD 40 
LQCD 40-2LS
LQCD 50 
LQCD 50-2LS
 
LQCF
LQCF 12 
LQCF 12-2LS
LQCF 16 
LQCF 16-2LS
LQCF 20 
LQCF 20-2LS
LQCF 25 
LQCF 25-2LS
LQCF 30 
LQCF 30-2LS
LQCF 40 
LQCF 40-2LS
LQCF 50 
LQCF 50-2LS
 
LRCB
LRCB 12
LRCB 16
LRCB 20
LRCB 25
LRCB 30
LRCB 40
LRCB 50
LRCB 60
LRCB 80
 
LRCC
LRCC 12
LRCC 16
LRCC 20
LRCC 25
LRCC 30
LRCC 40
LRCC 50
LRCC 60
LRCC 80
 
LSCS
LSCS 8
LSCS 12
LSCS 16
LSCS 20
LSCS 25
LSCS 30
LSCS 40
LSCS 50
LSCS 60
LSCS 80
 
LSHS
LSHS 12
LSHS 16
LSHS 20
LSHS 25
LSHS 30
LSHS 40
LSHS 50
 
LSNS
LSNS 12
LSNS 16
LSNS 20
LSNS 25
LSNS 30
LSNS 40
LSNS 50
 
LTBR
LTBR 12 
LTBR 12-2LS
LTBR 16 
LTBR 16-2LS
LTBR 20 
LTBR 20-2LS
LTBR 25 
LTBR 25-2LS
LTBR 30 
LTBR 30-2LS
LTBR 40 
LTBR 40-2LS
LTBR 50 
LTBR 50-2LS
 
LTCD
LTCD 12 
LTCD 12-2LS
LTCD 16 
LTCD 16-2LS
LTCD 20 
LTCD 20-2LS
LTCD 25 
LTCD 25-2LS
LTCD 30 
LTCD 30-2LS
LTCD 40 
LTCD 40-2LS
LTCD 50 
LTCD 50-2LS
 
LTCF
LTCF 12 
LTCF 12-2LS
LTCF 16 
LTCF 16-2LS
LTCF 20 
LTCF 20-2LS
LTCF 25 
LTCF 25-2LS
LTCF 30 
LTCF 30-2LS
LTCF 40 
LTCF 40-2LS
LTCF 50 
LTCF 50-2LS
 
LTCR
LTCR 12
LTCR 12-2LS
LTCR 16
LTCR 16-2LS
LTCR 20
LTCR 20-2LS
LTCR 25
LTCR 25-2LS
LTCR 30
LTCR 30-2LS
LTCR 40
LTCR 40-2LS
LTCR 50
LTCR 50-2LS
 
LTCT
LTCT 12
LTCT 12-2LS
LTCT 16
LTCT 16-2LS
LTCT 20
LTCT 20-2LS
LTCT 25
LTCT 25-2LS
LTCT 30
LTCT 30-2LS
LTCT 40
LTCT 40-2LS
LTCT 50
LTCT 50-2LS
 
LTDR
LTDR 12 
LTDR 12-2LS
LTDR 16 
LTDR 16-2LS
LTDR 20 
LTDR 20-2LS
LTDR 25 
LTDR 25-2LS
LTDR 30 
LTDR 30-2LS
LTDR 40 
LTDR 40-2LS
LTDR 50 
LTDR 50-2LS
 
LUCD
LUCD 12
LUCD 12-2LS
LUCD 16
LUCD 16-2LS
LUCD 20
LUCD 20-2LS
LUCD 25
LUCD 25-2LS
LUCD 30
LUCD 30-2LS
LUCD 40
LUCD 40-2LS
LUCD 50
LUCD 50-2LS
 
LUCE
LUCE 12
LUCE 12-2LS
LUCE 16
LUCE 16-2LS
LUCE 20
LUCE 20-2LS
LUCE 25
LUCE 25-2LS
LUCE 30
LUCE 30-2LS
LUCE 40
LUCE 40-2LS
LUCE 50
LUCE 50-2LS
 
LUCF
LUCF 12
LUCF 12-2LS
LUCF 16
LUCF 16-2LS
LUCF 20
LUCF 20-2LS
LUCF 25
LUCF 25-2LS
LUCF 30
LUCF 30-2LS
LUCF 40
LUCF 40-2LS
LUCF 50
LUCF 50-2LS
 
LUCR
LUCR 8 
LUCR 8-2LS
LUCR 8 PA
LUCR 12
LUCR 12 PA
LUCR 12-2LS
LUCR 16
LUCR 16 PA
LUCR 16-2LS
LUCR 20
LUCR 20 PA
LUCR 20-2LS
LUCR 25
LUCR 25 PA
LUCR 25-2LS
LUCR 30
LUCR 30 PA
LUCR 30-2LS
LUCR 40
LUCR 40 PA
LUCR 40-2LS
LUCR 50
LUCR 50 PA
LUCR 50-2LS
LUCR 60
LUCR 60 PA
LUCR 60-2LS
LUCR 80
LUCR 80 PA
LUCR 80-2LS
 
LUCS
LUCS 8 
LUCS 8-2LS
LUCS 12
LUCS 12-2LS
LUCS 16
LUCS 16-2LS
LUCS 20
LUCS 20-2LS
LUCS 25
LUCS 25-2LS
LUCS 30
LUCS 30-2LS
LUCS 40
LUCS 40-2LS
LUCS 50
LUCS 50-2LS
LUCS 60
LUCS 60-2LS
LUCS 80
LUCS 80-2LS
 
LUCT
LUCT 12
LUCT 12 PA
LUCT 12-2LS
LUCT 16
LUCT 16 PA
LUCT 16-2LS
LUCT 20
LUCT 20 BH
LUCT 20 PA
LUCT 20-2LS
LUCT 20 BH-2LS
LUCT 25
LUCT 25 BH
LUCT 25 PA
LUCT 25-2LS
LUCT 25 BH-2LS
LUCT 30
LUCT 30 BH
LUCT 30 PA
LUCT 30-2LS
LUCT 30 BH-2LS
LUCT 40
LUCT 40 BH
LUCT 40 PA
LUCT 40-2LS
LUCT 40 BH-2LS
LUCT 50
LUCT 50 BH
LUCT 50 PA
LUCT 50-2LS
LUCT 50 BH-2LS
LUCT 60
LUCT 60 PA
LUCT 60-2LS
LUCT 80
LUCT 80 PA
LUCT 80-2LS
 
LUHR
LUHR 12
LUHR 12 PB
LUHR 12-2LS
LUHR 16
LUHR 16 PB
LUHR 16-2LS
LUHR 20
LUHR 20 PB
LUHR 20-2LS
LUHR 25
LUHR 25 PB
LUHR 25-2LS
LUHR 30
LUHR 30 PB
LUHR 30-2LS
LUHR 40
LUHR 40 PB
LUHR 40-2LS
LUHR 50
LUHR 50 PB
LUHR 50-2LS
 
LUJR
LUJR 12
LUJR 16
LUJR 20
LUJR 25
LUJR 30
LUJR 40
LUJR 50
 
LUND
LUND 12
LUND 12-2LS
LUND 16
LUND 16-2LS
LUND 20
LUND 20-2LS
LUND 25
LUND 25-2LS
LUND 30
LUND 30-2LS
LUND 40
LUND 40-2LS
LUND 50
LUND 50-2LS
 
LUNE
LUNE 12
LUNE 12-2LS
LUNE 16
LUNE 16-2LS
LUNE 20
LUNE 20-2LS
LUNE 25
LUNE 25-2LS
LUNE 30
LUNE 30-2LS
LUNE 40
LUNE 40-2LS
LUNE 50
LUNE 50-2LS
 
LUNF
LUNF 12
LUNF 12-2LS
LUNF 16
LUNF 16-2LS
LUNF 20
LUNF 20-2LS
LUNF 25
LUNF 25-2LS
LUNF 30
LUNF 30-2LS
LUNF 40
LUNF 40-2LS
LUNF 50
LUNF 50-2LS
 
LVCD
LVCD 12
LVCD 12-2LS
LVCD 16 
LVCD 16-2LS
LVCD 20 
LVCD 20-2LS
LVCD 25 
LVCD 25-2LS
LVCD 30 
LVCD 30-2LS
LVCD 40 
LVCD 40-2LS
LVCD 50 
LVCD 50-2LS
 
LVCR
LVCR 12 
LVCR 12-2LS
LVCR 16 
LVCR 16-2LS
LVCR 20 
LVCR 20-2LS
LVCR 25
LVRC 25-2LS
LVCR 30 
LVCR 30-2LS
LVCR 40 
LVCR 40-2LS
LVCR 50 
LVCR 50-2LS
LVCR 60
LVCR 60-2LS
LVCR 80
LVCR 80-2LS
 
 
VEDENÍ S VODÍCÍMI TYČEMI
LWR 1
LWR 1020
LWR 1030
LWR 1040
LWR 1050
LWR 1060
Klece
LWAK 1
LWJK 1
Koncové dorazy
LWERB 1
 
LWR 2
LWR 2030
LWR 2045
LWR 2060
LWR 2075
LWR 2090
LWR 2105
LWR 2120
Klece
LWAK 2
LWJK 2
Koncové dorazy
LWERB 2
 
LWR 3
LWR 3050
LWR 3075
LWR 3100
LWR 3125
LWR 3150
LWR 3175
LWR 3200
LWR 3250
Klece
LWAK 3
LWJK 3
LWAA 3
 
Koncové dorazy
LWERA 3
LWERB 3
LWERC 3
Montážní šrouby
LWGD 3
 
Sady LWR 3
(Sada obsahuje: 4 vodící tyče, 2 klece, 8 koncových dorazů)
LWR 3050 - sada
LWR 3075 - sada
LWR 3100 - sada
LWR 3125 - sada
LWR 3150 - sada
LWR 3175 - sada
LWR 3200 - sada
 
LWR 6
LWR 6100
LWR 6150
LWR 6200
LWR 6250
LWR 6300
LWR 6350
LWR 6400
LWR 6450
LWR 6500
Klece
LWAL 6
LWJK 6
Koncové dorazy
LWERA 6
LWERB 6
LWERC 6
Montážní šrouby
LWGD 6
 
Sady LWR 6
(Sada obsahuje: 4 vodící tyče, 2 klece, 8 koncových dorazů)
LWR 6100 - sada
LWR 6150 - sada
LWR 6200 - sada
LWR 6250 - sada
LWR 6300 - sada
LWR 6350 - sada
LWR 6400 - sada
LWR 6450 - sada
LWR 6500 - sada
 
LWR 9
LWR 90200
LWR 90300
LWR 90400
LWR 90500
LWR 90600
LWR 90700
Klece
LWAL 9
LWJK 9
Koncové dorazy
LWERA 9
LWERB 9
LWERC 9
Montážní šrouby
LWGD 9
 
Sady LWR 9
(Sada obsahuje: 4 vodící tyče, 2 klece, 8 koncových dorazů)
LWR 90200 - sada
LWR 90300 - sada
LWR 90400 - sada
LWR 90500 - sada
 
LWR 12
 
LWRE 3
LWRE 3050
LWRE 3075
LWRE 3100
LWRE 3125
LWRE 3150
LWRE 3175
LWRE 3200
Klece
LWAKE 3
Koncové dorazy
LWERE 3
LWEREC 3
Montážní šrouby
LWGD 3
 
LWRE 3 - ACS
LWRE 3050 ACS
LWRE 3075 ACS
LWRE 3100 ACS
LWRE 3125 ACS
LWRE 3150 ACS
LWRE 3175 ACS
LWRE 3200 ACS
Klece
LWAKE 3 ACS
Koncové dorazy
LWERE 3
LWEREC 3
Montážní šrouby
LWGD 3
 
Sady LWRE 3
(Sada obsahuje: 4 vodící tyče, 2 klece, 8 koncových dorazů)
LWRE 3050 - sada
LWRE 3075 - sada
LWRE 3100 - sada
LWRE 3125 - sada
LWRE 3150 - sada
LWRE 3175 - sada
LWRE 3200 - sada
 
Sady LWRE 3 - ACS
(Sada obsahuje: 4 vodicí tyče, 2 klece ACS, 8 koncových spínačů) 
LWRE 3050 ACS - sada
LWRE 3075 ACS - sada
LWRE 3100 ACS - sada
LWRE 3125 ACS - sada
LWRE 3150 ACS - sada
LWRE 3175 ACS - sada
LWRE 3200 ACS - sada
 
LWRE 2211
LWRE 22110080
LWRE 22110120
LWRE 22110160
LWRE 22110200
LWRE 22110240
LWRE 22110280
LWRE 22110320
LWRE 22110360
LWRE 22110400
Klece
LWAKE 3
Koncové dorazy
LWERE 3
LWEREC 3
 
LWRE 2211 - ACS
LWRE 22110080 ACS
LWRE 22110120 ACS
LWRE 22110160 ACS
LWRE 22110200 ACS
LWRE 22110240 ACS
LWRE 22110280 ACS
LWRE 22110320 ACS
LWRE 22110360 ACS
LWRE 22110400 ACS
Klece
LWAKE 3 ACS
Koncové dorazy
LWERE 3
LWEREC 3
 
LWRE 4
LWRE 4100
LWRE 4150
LWRE 4200
LWRE 4250
LWRE 4300
LWRE 4350
LWRE 4400
Klece
LWAKE 4
Koncové dorazy
LWERE 4
Montážní šrouby
LWGD 4
 
LWRE 4 - ACS
LWRE 4100 ACS
LWRE 4150 ACS
LWRE 4200 ACS
LWRE 4250 ACS
LWRE 4300 ACS
LWRE 4350 ACS
LWRE 4400 ACS
Klece
LWAKE 4 ACS
Koncové dorazy
LWERE 4
Montážní šrouby
LWGD 4
 
Sady LWRE 4
(Sada obsahuje: 4 vodící tyče, 2 klece, 8 koncových dorazů)
LWRE 4100 - sada
LWRE 4150 - sada
LWRE 4200 - sada
LWRE 4250 - sada
LWRE 4300 - sada
LWRE 4350 - sada
LWRE 4400 - sada
 
Sady LWRE 4 - ACS
LWRE 4100 - ACS sada
LWRE 4150 - ACS sada
LWRE 4200 - ACS sada
LWRE 4250 - ACS sada
LWRE 4300 - ACS sada
LWRE 4350 - ACS sada
 
LWRE 6
LWRE 6100
LWRE 6150
LWRE 6200
LWRE 6250
LWRE 6300
LWRE 6350
LWRE 6400
Klece 
LWAKE 6
Koncové dorazy
LWERE 6
LWEREC 6
Montážní šrouby
LWGD 6
 
LWRE 6 - ACS
LWRE 6100 ACS
LWRE 6150 ACS
LWRE 6200 ACS
LWRE 6250 ACS
LWRE 6300 ACS
LWRE 6350 ACS
LWRE 6400 ACS
Klece
LWAKE 6 ACS
Koncové dorazy
LWERE 6
LWEREC 6
Montážní šrouby
LWGD 6
 
Sady LWRE 6
(Sada obsahuje: 4 vodící tyče, 2 klece, 8 koncových dorazů)
LWRE 6100 - sada
LWRE 6150 - sada
LWRE 6200 - sada
LWRE 6250 - sada
LWRE 6300 - sada
LWRE 6350 - sada
LWRE 6400 - sada
 
Sady LWRE 6 - ACS
LWRE 6100 - ACS sada
LWRE 6150 - ACS sada
LWRE 6200 - ACS sada
LWRE 6250 - ACS sada
LWRE 6300 - ACS sada
LWRE 6350 - ACS sada
LWRE 6400 - ACS sada
 
LWRE 9
LWRE 90200
LWRE 90300
LWRE 90400
LWRE 90500
LWRE 90600
LWRE 90700
LWRE 90800
Klece
LWAKE 9
Koncové dorazy
LWERE 9
LWEREC 9
Montážní šrouby
LWGD 9
 
LWRE 9 - ACS
LWRE 90200 ACS
LWRE 90300 ACS
LWRE 90400 ACS
LWRE 90500 ACS
LWRE 90600 ACS
LWRE 90700 ACS
Klece
LWAKE 9 ACS
Koncové dorazy
LWERE 9
LWEREC 9
Montážní šrouby
LWGD 9
 
Sady LWRE 9
(Sada obsahuje: 4 vodicí tyče, 2 klece, 8 koncových dorazů)
LWRE 90200 - sada
LWRE 90300 - sada
LWRE 90400 - sada
 
Sady LWRE 9 - ACS
LWRE 90200 - ACS sada
LWRE 90300 - ACS sada
LWRE 90400 - ACS sada
 
LWRM 6 / LWRV 6
LWRM / LWRV 6100
LWRM / LWRV 6150
LWRM / LWRV 6200
LWRM / LWRV 6250
LWRM / LWRV 6300
LWRM / LWRV 6400
Klece
LWHW 10
LWHV 10
Koncové dorazy
LWERM 6
LWEARM 6
LWERV 6
LWEARV 6
Montážní šrouby
LWGD 6
 
LWRM 9 / LWRV 9
LWRM / LWRV 90200
LWRM / LWRV 90300
LWRM / LWRV 90400
LWRM / LWRV 90500
Klece
LWHW 15
LWHV 15
Koncové dorazy
LWERM 9
LWEARM 9
LWERV 9
LWEARV 9
Montážní šrouby
LWGD 9
 
LWRPM 3
LWRPM 3050
LWRPM 3075
LWRPM 3100
LWRPM 3125
LWRPM 3150
LWRPM 3175
LWRPM 3200
Montážní šrouby
LWGD 3
 
LWRPV 3
LWRPV 3050
LWRPV 3075
LWRPV 3100
LWRPV 3125
LWRPV 3150
LWRPV 3175
LWRPV 3200
Montážní šrouby
LWGD 3
 
LWRPM 6
LWRPM 6100
LWRPM 6150
LWRPM 6200
LWRPM 6250
LWRPM 6300
LWRPM 6400
LWRPM 6500
Montážní šrouby
LWGD 6
 
LWRPV 6
LWRPV 6100
LWRPV 6150
LWRPV 6200
LWRPV 6250
LWRPV 6300
LWRPV 6400
LWRPV 6500
Montážní šrouby
LWGD 6
 
LWRPM 9
LWRPM 90200
LWRPM 90300
LWRPM 90400
LWRPM 90500
Montážní šrouby
LWGD 9
 
LWRPV 9
LWRPV 90200
LWRPV 90300 
LWRPV 90400 
LWRPV 90500 
Montážní šrouby
LWGD 9
 
LWM 3015 / LWV 3015
LWM / LWV 3015100
LWM / LWV 3015150
LWM / LWV 3015200
LWM / LWV 3015300
LWM / LWV 3015400
Klece
LWHV 10
LWHW 10
Koncové dorazy
LWEM 3015
LWEAM 3015
LWEV 3015
LWEAV 3015
Montážní šrouby
LWGD 6
 
LWM 4020 / LWV 4020
LWM / LWV 40200100
LWM / LWV 40200150
LWM / LWV 40200200
LWM / LWV 40200300
LWM / LWV 40200400
Klece
LWHW 15
LWHV 15
Koncové dorazy
LWEM 4020
LWEAM 4020
LWEV 4020
LWEAV 4020
Montážní šrouby
LWGD 4020
 
LWM 5025 / LWV 5025
LWM / LWV 50250100
LWM / LWV 50250200
LWM / LWV 50250300
LWM / LWV 50250400
LWM / LWV 50250500
Klece
LWHW 15
LWHV 15
Koncové dorazy
LWEM 5025
LWEAM 5025
LWEV 5025
LWEAV 5025
Montážní šrouby
LWGD 5025
 
SPEEDI - ROLL:
Vodící tyče:
LLEHR 15
LLEHR 25
LLEHR 35
Vozíky bez těsnění:
LLEHC 15 HZ
LLEHC 25 HZ
LLEHC 35 HZ
Vozíky s těsněním:
LLEHC 15 HC
LLEHC 25 HC
LLEHC 35 HC
Prodloužené vozíky bez těsnění:
LLEHC 15 LZ
LLEHC 25 LZ
LLEHC 35 LZ
Prodloužené vozíky s těsněním:
LLEHC 15 LC
LLEHC 25 LC
LLEHC 35 LC
Koncové dorazy:
LLEHM 15
LLEHM 25
LLEHM 35
Kladky
LLEHE 15 Z
LLEHE 25 Z
LLEHE 35 Z
Kryty kladek:
LLEHX 15
LLEHX 25
LLEHX 35
 
VEDENÍ S PROFILOVOU TYČÍ
LLRHR 15 P5
LLRHR 20 P5
LLRHR 25 P5
LLRHR 30 P5
LLRHR 35 P5
LLRHR 45 P5
 
LLRHC 15SAT0P5 / SAT1P5
LLRHC 20SAT0P5 / SAT1P5
LLRHC 25SAT0P5 / SAT1P5
LLRHC 30SAT0P5 / SAT1P5
LLRHC 35SAT0P5 / SAT1P5 
 
LLRHC 15SABT0P5 / SABT1P5
LLRHC 20SABT0P5 / SABT1P5
LLRHC 25SABT0P5 / SABT1P5
LLRHC 30SABT0P5 / SABT1P5
LLRHC 35SABT0P5 / SABT1P5
 
LLRHC 15AT0P5 / AT1P5
LLRHC 20AT0P5 / AT1P5
LLRHC 25AT0P5 / AT1P5
LLRHC 30AT0P5 / AT1P5
LLRHC 35AT0P5 / AT1P5
LLRHC 45AT0P5 / AT1P5
 
LLRHC 15ABT0P5 / ABT1P5
LLRHC 20ABT0P5 / ABT1P5
LLRHC 25ABT0P5 / ABT1P5
LLRHC 30ABT0P5 / ABT1P5
LLRHC 35ABT0P5 / ABT1P5
 
LLRHC 15LAT0P5 / LAT1P5
LLRHC 20LAT0P5 / LAT1P5
LLRHC 25LAT0P5 / LAT1P5
LLRHC 30LAT0P5 / LAT1P5
LLRHC 35LAT0P5 / LAT1P5
LLRHC 45LAT0P5 / LAT1P5
 
LLRHC 15LABT0P5 / LABT1P5
LLRHC 20LABT0P5 / LABT1P5
LLRHC 25LABT0P5 / LABT1P5
LLRHC 30LABT0P5 / LABT1P5
LLRHC 35LABT0P5 / LABT1P5
 
LLRHC 15SUT0P5 / SUT1P5
LLRHC 20SUT0P5 / SUT1P5
LLRHC 25SUT0P5 / SUT1P5
LLRHC 30SUT0P5 / SUT1P5
LLRHC 35SUT0P5 / SUT1P5
 
LLRHC 15SUBT0P5 / SUBT1P5
LLRHC 20SUBT0P5 / SUBT1P5
LLRHC 25SUBT0P5 / SUBT1P5
LLRHC 30SUBT0P5 / SUBT1P5
LLRHC 35SUBT0P5 / SUBT1P5
 
LLRHC 15UT0P5 / UT1P5
LLRHC 20UT0P5 / UT1P5
LLRHC 25UT0P5 / UT1P5
LLRHC 30UT0P5 / UT1P5
LLRHC 35UT0P5 / UT1P5
LLRHC 45UT0P5 / UT1P5
 
LLRHC 15UBT0P5 / UBT1P5
LLRHC 20UBT0P5 / UBT1P5
LLRHC 25UBT0P5 / UBT1P5
LLRHC 30UBT0P5 / UBT1P5
LLRHC 35UBT0P5 / UBT1P5
 
LLRHC 15LUT0P5 / LUT1P5
LLRHC 20LUT0P5 / LUT1P5
LLRHC 25LUT0P5 / LUT1P5
LLRHC 30LUT0P5 / LUT1P5
LLRHC 35LUT0P5 / LUT1P5
LLRHC 45LUT0P5 / LUT1P5
 
LLRHC 15LUBT0P5 / LUBT1P5
LLRHC 20LUBT0P5 / LUBT1P5
LLRHC 25LUBT0P5 / LUBT1P5
LLRHC 30LUBT0P5 / LUBT1P5
LLRHC 35LUBT0P5 / LUBT1P5
 
LLRHC 15RT0P5 / RT1P5
LLRHC 25RT0P5 / RT1P5
LLRHC 30RT0P5 / RT1P5
LLRHC 35RT0P5 / RT1P5
LLRHC 45RT0P5 / RT1P5
 
LLRHC 15RBT0P5 / RBT1P5
LLRHC 25RBT0P5 / RBT1P5
LLRHC 30RBT0P5 / RBT1P5
LLRHC 35RBT0P5 / RBT1P5
 
LLRHC 25LRT0P5 / LRT1P5
LLRHS 30LRT0P5 / LRT1P5
LLRHC 35LRT0P5 / LRT1P5
LLRHC 45LRT0P5 / LRT1P5
 
LLRHC 25LRBT0P5 / LRBT1P5
LLRHC 30LRBT0P5 / LRBT1P5
LLRHC 35LRBT0P5 / LRBT1P5
 
MINIATURNÍ VEDENÍ S PROFILOVOU TYČÍ:
Vodící tyče:
LLMHR 7 P5
LLMHR 9 P5
LLMWR 9 P5
LLMHR 12 P5
LLMWR 12 P5
LLMHR 15 P5
LLMWR 15 P5
 
Vozíky:
LLMHC 7 TA - T0
LLMHC 7 TA - T1
LLMHC 7 TAR - T0
LLMHC 7 TAR - T1
LLMHC 7 LA - T0
LLMHC 7 LA - T1
LLMHC 7 LAR - T0
LLMHC 7 LAR - T1
LLMWC 7
 
LLMHC 9 TA - T0
LLMHC 9 TA - T1
LLMHC 9 TAR - T0
LLMHC 9 TAR - T1
LLMWC 9 TA - T0
LLMWC 9 TA - T1
LLMWC 9 TAR - T0
LLMWC 9 TAR - T1
LLMHC 9 LA - T0
LLMHC 9 LA - T1
LLMHC 9 LAR - T0
LLMHC 9 LAR - T1
LLMWC 9 LA - T0
LLMWC 9 LA - T1
LLMWC 9 LAR - T0
LLMWC 9 LAR - T1
 
LLMHC 12 TA - T0
LLMHC 12 TA - T1
LLMHC 12 TAR - T0
LLMHC 12 TAR - T1
LLMWC 12 TA - T0
LLMWC 12 TA - T1
LLMWC 12 TAR - T0
LLMWC 12 TAR - T1
LLMHC 12 LA - T0
LLMHC 12 LA - T1
LLMHC 12 LAR - T0
LLMHC 12 LAR - T1
LLMWC 12 LA - T0
LLMWC 12 LA - T1
LLMWC 12 LAR - T0
LLMWC 12 LAR - T1
 
LLMHC 15 TA - T0
LLMHC 15 TA - T1
LLMHC 15 TAR - T0
LLMHC 15 TAR - T1
LLMWC 15 TA - T0
LLMWC 15 TA - T1
LLMWC 15 TAR - T0
LLMWC 15 TAR - T1
LLMHC 15 LA - T0
LLMHC 15 LA - T1
LLMHC 15 LAR - T0
LLMHC 15 LAR - T1
LLMWC 15 LA - T0
LLMWC 15 LA - T1
LLMWC 15 LAR - T0
LLMWC 15 LAR - T1
 
KULIČKOVÉ A VÁLEČKOVÉ ŠROUBY
 
Příslušenství kuličkových a válečkových šroubů
Tělesa pro uložení kuličkových šroubů
FLBU 16 CN
FLBU 20 CN
FLBU 20 KMT
FLBU 25 CN
FLBU 25 KMT
FLBU 32 CN
FLBU 32 KMT
FLBU 40 CN
FLBU 40 KMT
FLBU 50 CN
FLBU 50 KMT
FLBU 63 CN
FLBU 63 KMT
FLBU 80 CN
FLBU 80 KMT
 
BUF 16
BUF 20
BUF 25
BUF 32
BUF 40
BUF 50
BUF 63
BUF 80
 
PLBU 16 CN
PLBU 16 KMT
PLBU 20 CN
PLBU 20 KMT
PLBU 25 CN
PLBU 25 KMT
PLBU 32 CN
PLBU 32 KMT
PLBU 40 CN
PLBU 40 KMT
PLBU 50 CN
PLBU 50 KMT
PLBU 63 CN
PLBU 63 KMT
PLBU 80 CN
PLBU 80 KMT
 
Matice kuličkových šroubů
SH 6x2R
SH 8x2,5R
SH 10x2R
SH 10x3R
SH 12,7x12,7R
SH 12x5R
SH 12x4R
SH 16x2R
SH 16x5R
 
SL 25x20R
SL 25x25R
SL 32x20R
SL 32x32R
SL 32x40R
SL 40x20R
SL 40x40R
SL 50x50R
 
SN 16x5R
SN 20x5R
SN 25x5R
SN 25x10R
SN 32x5R
SN 32x10R
SN 40x5R
SN 40x10R
SN 50x10R
SN 63x10R
 
SX 20x5R
SX 25x5R
SX 25x10R
SX 32x5R
SX 32x10R
SX 40x5R
SX 40x10R
SX 50x10R
SX 63x10R
 
Kruhové příruby matic
FHRF 20
FHRF 25
FHRF 32
FHRF 40x5
FHRF 40x10R
FHRF 50
FHRF 63
 
Čtvercové příruby matic
FHSF 20
FHSF 25
FHSF 32
FHSF 40x5
FHSF 40x10
FHSF 50
FHSF 63
Vodící tyče
LJMA
LJMR - nerez
LJMH - chrom