User not logged   
go to cart
in the cart: 0 items  
  log in here!   in value: 0,00 CZK 
Loading

Lubricating greases MOGUL

A00
Plastic lubricant made ​​from oily bases of high viscosity reinforced aluminum soap, has a structure with long-fiber, high ductility and resistance to water. Temperature range -15 to 75 ° C

A4
Plastické vápenité mazivo s krátkovláknitou strukturou, střední až hutné konzistence. Dobře odolává vlivům vody. Vhodné zejména k mazání kluzných i valivých ložisek pracujících za normálních tlaků. Teplotní rozsah -20 až 80 °C.

G3
Plastické vápenité mazivo s krátkovláknitou strukturou, polotuhé konzistence, s obsahem grafitu. Vhodné zejména k mazání kluzných ložisek pracujících za zvýšených a vysokých tlaků. Teplotní rozsah -30 až 70 °C.

LV2-3
Plastické litné viceúčelové univerzální mazivo s krátkovláknitou strukturou, poloměkké až střední konzistence, s dobrou odolností proti vodě. Teplotní rozsah -30 až 120 °C.

LA2
Plastické litné víceúčelové univerzální mazivo s krátkovláknitou strukturou, poloměkké až střední konzistence, s dobrou odolností proti vodě. Vyvinuto s firmou ŠKODA pro automobily.
Teplotní rozsah -30 až 120 °C.

PZO-P
Speciální litné plastické mazivo s krátkovláknitou strukturou, polotekuté konzistence, pro mazání zapouzdřených ozubených převodů rotačních žacích lišt, pro mazání kluzných i valivých ložisek pomocí centrálních mazacích systémů. Mazivo dobře odolává vlivům vody.
Teplotní rozsah -20 až 90 °C.

MOLYKA G
Speciální litné plastické mazivo s krátkovláknitou strukturou, poloměkké až střední konzistence, obsahuje směsnou přísadu tuhých maziv
(MoS2+grafit), zlepšující jeho vysokotlaké nouzové vlastnosti.
Používá se k mazání vysoce zatěžovaných pomaloběžných valivých ložisek. Mazivo může být použito v případech dlouhodobých mazacích náplní a v případech, kdy je obtížné pravidelné domazávání, dobře odolává vlivům vody.
Teplotní rozsah -30 až 120 °C.

MOLYKA PASTA
Speciální výrobek, připravený ze směsy oleje a technického sirníku molybdeničitého - molyky. Vzhledem ke svému specifickému složení se aplikuje jako mazací prostředek vyhraněného použití, nebo jako separační prostředek při speciálních tvářecích operacích atd.
Teplotní rozsah do cca 390 °C.

NH 2
Komplexně vápenaté plastické mazivo určené pro valivá ložiska, ložiska těžké mobilní mechaniky vystavené vysokým tlakům.
Teplotní rozsah -30 až 100 °C, krátkodobě do 140 °C.