User not logged   
go to cart
in the cart: 0 items  
  log in here!   in value: 0,00 CZK 
Loading

Maziva HF

ISO 200
Má dobré antistatické vlastnosti a nepropouští vodu, proto je vhodný jako ochrana povrchu. Doporučuje se na místa, kde se vyžaduje speciální produkt se širokým spektrem uplatněníjako např. ve výrobě, údržbě a servisu, ve strojírenském, zemědělském a hutním průmyslu. Je ideální do cementáren do těžkého průmyslu.
ISO 200 je syntetické mazivo použitelné na všechny druhy materiálů. Doporučujeme odstranit všechny známky starých maziv.
Vzhled - hladká konzistence. Barva - tmavě zelená. NGLI třída 2. Teplotní odolnost nepřetržita -20 °C + 230 °C. Bod skápnutí > 300 °C.
Balení: kartuše 430 ml, plechovka 1L a 5L, soudek 25 a 50 kg, sud 180 kg.

PT SIG
Silikono-grafitové mazivo
Mazivo určené pro extrémní tlakové mazání.
Je vysoce chemicky odolné.
Odolává slané vodě, kyselinám, alkáliím, páře, rozpouštědlům a detergentům.
Nemá bod skápnutí.
Teplotní odolnost je -50 až 350 °C (krátkodobě 450 °C).
Díky těmto extrémním vlastnostem je použití velmi široké: pro mazání ložisek, šroubových vedení, kluzných ploch a ozubených převodů, které pracují za vysokých teplot, při nichž běžné druhy maziv ztrácejí své mazací schopnosti.
Lze jej použít např. pro vozíky tunelových pecí v keramické a cihelném průmyslu, ložiska a převody v sušárnách, kotelnách, hutích a jiných horkých provozech.
Je určen na ochranu silně namáhaných částí, jako jsou brzdová obložení, proti poškození sněhem, mrazem, silniční solí, může být také použit na ochránění vnějších částí elektrické výzbroje, zámků, dveřních pantů a je perfektní na pohyblivé části strojních zařízení, jako je dopravní systém (pásový systém, systém dopravníku, kuličkových a válečkových ložisek).
Balení: 350g a 5 kg.

M 8052
Silikono-teflonové mazivo
Je kvalitní směs silikonového tuku, teflonu a dehydratačních prostředků, díky nimž vzniklo víceúčelové mazivo, poskytující extrémní tlakové mazání.
Je nevodivé a vysoce odolné korozivním materiálům, jako např. slané vodě, kyselinám, alkáliím, páře, rozpouštědlům a detergentům.
Snadno se používá díky velmi vysoké tlakové
a teplotní odolnosti -50 °C až 250 °C.
Balení: 350g, 5kg.