User not logged   
go to cart
in the cart: 0 items  
  log in here!   in value: 0,00 CZK 
Loading

Loctite - těsnění závitů a spojů trubek

   Loctite 55 - lze spolehlivě používat na kovové spoje. Pitná voda: schválen v ČR pro použití ve styku s pitnou vodou do teploty 85 °C. Plyn a voda : splňuje ČSN EN 751.
Popis těsnící šňůra. Maximální rozměr závitu testováno do 4“. Teplotní odolnost +130°C. Povolovací síla malá. Lepený podklad kov, plast nebo obojí. Okamžité nízkotlaké utěsnění ano ( plný tlak ). Velikost balení 50 m, 150 m.

   Loctite 5331 - se dopuručuje pro závitové spoje plast / plast nebo plast / kov, pro plastové a kovové fitinky vedení horké nebo studené vody, např. pro průmyslové nebo zemědělské plastové rozvody vody nebo odvodňovací systémy. 
Popis vytvrzující gel. Maximální rozměr závitu do 3“. Teplotní odolnost +150°C. Povolovací síla malá. Lepený podklad kov, plast nebo obojí. Okamžité nízkotlaké utěsnění ano . Velikost balení 100 ml.

   Loctite 542 - se doporučuje pro spoje s jemným závitem, které se používají v hydraulických a pneumatických instalacích a obecně pro malé fitinky
( hydraulicé a pneumatické systémy ).
Popis vytvrzující kapalina. Maximální rozměr závitu testováno do 3/4“. Teplotní odolnost +150°C. Povolovací síla střední. Lepený podklad kov. Okamžité nízkotlaké utěsnění ne. Velikost balení 10 ml, 50 ml a 250 ml.

   Loctite 577 - se doporučuje pro všechny hrubé závity ( všeobecné použití ). Zvláště vhodný pro rychlépoužití při nízkých teplotách, např. při údržbě venkovních průmyslových rozvodů.
 Popis vytvrzující gel. Maximální rozměr závitu testováno do 3“. Teplotní odolnost +150°C. Povolovací síla střední. Lepený podklad kov. Okamžité nízkotlaké utěsnění ano . Velikost balení 50 ml, 250 ml a 2 l.

   Loctite 572 - se doporučuje pro všechny hrubé závity v kovu, kdy je požadováno pomalé vytvrzování, aby se prodloužila doba potřebná pro ustavení ventilů a fitinků.
Popis vytvrzující gel. Maximální rozměr závitu testováno do 3“. Teplotní odolnost +150°C. Povolovací síla střední. Lepený podklad kov. Okamžité nízkotlaké utěsnění ano. Velikost balení 50 ml a 250 ml.

   Loctite 561 - šikovný při použití, nestéká. Doporučuje se pro všechny hrubé kovové trubkové závity, kde je vyžadována demontáž. Ideální pro široké použití zejména v chemických procesech, čistírnách odpadních vod a automobilech.
Popis vytvrzující polotuhý. Maximální rozměr závitu testováno do 3“. Teplotní odolnost +150°C. Povolovací síla malá. Lepený podklad kov. Okamžité nízkotlaké utěsnění ano. Velikost balení 19 g tyčinka.