User not logged   
go to cart
in the cart: 0 items  
  log in here!   in value: 0,00 CZK 
Loading

Loctite - plošná těsnění

     Loctite 5203 - doporučuje se pro potření hotových těsnění při opakovaném použití s cílem zlepšeného utěsnění. Nízkopevnostní utěsnění kov / kov.
Typ těsnění vytvořené na místě. Typ příruby tuhá. Vytvrzování anaerobní. Teplotní odolnost 150 °C. Okamžité utěsnění výborné. Odolnost proti olejům výborná. Odolnost proti vodě a glykolům mírná. Velikost balení 50 ml, 300 ml kartuše.

     Loctite 534 - lepidlo / těsnění k přichycení hotových těsnění na místo během montáže. Lze jej použít pro všechna pryžová, korková, papírová i kovová těsnění.
Typ těsnění použití s hotovým těsněním. Typ příruby tuhá nebo pružná. Vytvrzování anaerobní. Teplotní odolnost 150 °C. Okamžité utěsnění výborné. Odolnost proti olejům dobrá. Odolnost proti vodě a glykolům dobrá. Velikost balení 9 g, 19 g tyčinky.

     Loctite 548 - doporučuje se k použití na tuhých litinových , ocelových a hliníkových přírubách.
Typ těsnění použití vytvořené na místě. Typ příruby tuhá . Vytvrzování anaerobní. Teplotní odolnost 150 °C. Okamžité utěsnění výborné. Odolnost proti olejům dobrá. Odolnost proti vodě a glykolům dobrá. Velikost balení 9 g, 19 g tyčinky.

     Loctite 574 - doporučuje se pro použití na tuhých kovových součástech, např. litinových součástech, skříních čerpadel a pod.
Typ těsnění vytvořené na místě. Typ příruby tuhá. Vytvrzování anaerobní. Teplotní odolnost 150 °C. Okamžité utěsnění výborné. Odolnost proti olejům výborná. Odolnost proti vodě a glykolům výborná. Velikost balení 50 ml, 250 ml tuhá.

     Loctite 518 - doporučuje se pro použutí na tuhých železných, ocelových a hliníkových přírubách.
Typ těsnění vytvořené na místě. Typ příruby tuhá. Vytvrzování anaerobní. Teplotní odolnost 150 °C. Okamžité utěsnění výborné. Odolnost proti olejům výborná. Odolnost proti vodě a glykolům výborná. Velikost balení 25 ml, 50 ml, 300 ml kartuše.

     Loctite 510 - utěsnění tuhých přírub. Doporučuje se k použití v případě požadavků na odolnost vůči vysokým teplotám a chemickým vlivům.
Typ těsnění vytvořené na místě. Typ příruby tuhá. Vytvrzování anaerobní. Teplotní odolnost až do 200 °C. Okamžité utěsnění výborné. Odolnost proti olejům výborná. Odolnost proti vodě a glykolům mírná. Velikost balení 50 ml, 250 ml kartuše.

     Loctite 5910 - náhrada korkových a papírových vysekávaných těsnění na přírubách a plechových lisovaných víkách. Doporučuje se v případech, kdy se vyskytují silné vibrace nebo pružení dílů. Lze jej rovněž použít na plastové a lakované součásti.
 Typ těsnění vytvořené na místě. Typ příruby pružná. Vytvrzování vlhkostí. Nelepivé za 20 minut. Teplotní odolnost 200 °C. Okamžité utěsnění výborné. Odolnost proti olejům výborná. Odolnost proti vodě a glykolům mírná. Velikost balení 50 ml, 300 ml kartuše.

     Loctite 5699 - doporučuje se k utěsňování všech typů přírub, včetně lisovaných z plechů, v případech, kdy se vyžaduje odolnost  proti vodě a glykolům.
Typ těsnění vytvořené na místě. Typ příruby pružná. Vytvrzování vlhkostí. Nelepivé za 10 minut. Teplotní odolnost 200 °C. Okamžité utěsnění výborné. Odolnost proti olejům dobrá. Odolnost proti vodě a glykolům mírná. Velikost balení 300 ml kartuše.