User not logged   
go to cart
in the cart: 0 items  
  log in here!   in value: 0,00 CZK 
Loading

Automatický vícebodový mazací systém MultiPoint ( LAGD 400 )

     SKF systém MultiPoint Lubricator LAGD 400 je osmibodový mazací systém vhodný k mazání včemi standartními plastickými mazivy SKF. Maximální tlak plastického maziva na výstupu ze systému je 40 bar, což odpovídá maximální délce mazací hadice alespoň 5 metrů. Jednotka je všestranně využitelná, včetně případů, kde jednobodová automatická mazací zařízení nejsou účinná vzhledem k délce přívodního potrubí nebo kde jsou kladeny příliš vysoké požadavky na přívodní tlak. Systém lze použít také jako doplněk k centrálním mazacím systémům v případech, kdy mazivo v centrálním mazacím systému není vhodné pro včechna mazací místa. 
     Systém se obvykle používá v cementárnách zemědělských podnicích, lesnictví, v papírnách a ocelárnách. Zařízení lze použít také k domazávání velkých elektromotorů, dopravníkových systémů, sestav čerpadel s motory a pohonů ventilátorů.
     Systém je napájen buď střídavým napětím 100 - 240 V 50/60 Hz nebo stejnosměrným napětím 24 V. Připojit můžete až 8 přívodních potrubí, přičemž každý vývod může do mazacího místa přivést 0,1 - 10 cm³ denně. Všechny vývody budou nastaveny na stejné denní množství, nelze je nastavovat samostatně.