User not logged   
go to cart
in the cart: 0 items  
  log in here!   in value: 0,00 CZK 
Loading

Filtrační vložky

Filtrační vložky - olejový filtr
Filtrační vložky jsou stěžejní položkou v nabídce firmy Hy-Pro. Logickým vývojem vedoucím k racionalizaci a efektivnosti údržby významných průmyslových podniků je snaha sjednotit požadavky na dodávky filtračních prvků od jednoho výrobce a nakupovat tak u jednoho zdroje. Hy-Pro má širokou nabídku filtračních prvků.
Dosažení vyšší účinnosti filtrace. Filtrační prvky Hy-Pro jsou navrženy tak, aby dosáhly účinnosti filtrace βx(c)=1000 a vyšší. Běžné prvky ze skelných vláken již při účinnosti βx(c)=75-200, umožňují zlepšit čistotu kapaliny dle ISO kódu o dva až tři stupně pro každou sledovanou velikost částic. To prodlužuje dobu, než je dosaženo mezního stupně čistoty kapaliny.
Zvýšení čistoty kapaliny díky změně filtračního materiálu z celulózy na skleněná vlákna G7. Filtrační médium ze skelných vláken je dnes u vysoce účinných filtrů standardem, ačkoli v některých systémech se ještě stále setkáváme se zastaralými prvky z celulózových vláken. Získejte kontrolu nad unikajícím znečištěním a dosáhněte vysokých stupňů čistoty dle ISO nahrazením všech filtrů z celulózových vláken vysoce účinnými prvky Hy-Pro ze skel ných vláken G7. Po ustálení systému prvek ze skelných vláken dosahuje 3-5 krát vyšších parametrů účinnosti a životnosti.

 
 
Vysoce účinné filtrační prvky
Snížení počtu dodavatelů, sjednocení používaných filtračních prvků a zvýšení kvality filtracevestávajících systémech, připoužítíprvkůHy-Pro, je nezaned­batelným přínosem. Nabízíme náhrady prvků Pall, Parker, Hydac, Schroeder, Internormen, Mahle, Stauff, Donaldson, Argo, Fram, MP Filtri, PTI, EPE, Fairey Arlon, General Electric, Hilco, Bosch, Rexroth a mnoho dalších.

Sestavy vysokotlakých filtrů
Vysokotlaké aplikace vyžadují vyšší čistotu kapalin. Při instalaci vysokotlakých filtrů,které jsou navrženy pro tlaky až 8700 psi (615 bar), je docílena a udržována vysoká čistota kapaliny i při náročných provozních podmínkách.

Sestavy středotlakých filtrů
Se středotlakými filtryprotlakydo3000psi(210 bar) je možné dosáhnout vyšších stupňů čistoty kapaliny a zajistit tak vyšší spolehlivost citlivých komponentů.

Sestavy vysokotlakých filtrů pro montáž na základovou desku
Možnost chránit systémy použitím delších filtračních prvků vyměnitelných shora pro snadnou a čistou obs­luhu.
 
Sestavy filtrů pro vysoké průtoky
Konstrukce s jedním nebo více prvky v jednom tělese s možností použít coreless filtrační prvky. Filtry jsou vhodné pro aplikace jako jsou mazací systémy, off-line filtrace, procesní kapaliny, manipulace s oleji a podobné aplikace s vysokým průtokem. Možnost ASME certifikace tělesa. Filtry jsou navrženy pro průtoky do 4000 gpm (15000 l/min)